İNDİRİMLİ YAZ FIRSATLARI

%23'e varan İndirimleri kaçırmayın!

+9 Taksit imkanı

Güvenli Turizm Sertifikalı Oteller

Otel Rezervasyon: 0242 606 0505

2021 Yaz Tatili Fırsat Otelleri
Tüm otellerde sağlık ve hijyen önlemleri düzenli olarak alınmaktadır.
%23 Yaz Fırsatı İndirimlerine ek +9 Taksit İmkanını kaçırmayın!
Antalya Kemer'de 5 Yıldızlı, High Class Her Şey Dahil ve Ultra Her Şey Dahil otellerde Net %23 Yaz İndirimleri sizi bekliyor.
Yaz Tatili İndirimlerine ek +9 Taksit imkanı ile ilgili Çağrı Merkezi'mizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
%23 İndirimli Yaz Fırsat Otelleri ve Taksit seçenekleri için hemen arayın.

Aramak için Tıklayınız.

%5 İndirim

Kilikya Palace Göynük 608,00 TL
'den itibaren

Antalya - Kemer, Göynük otelleri arasında yer alan ve Güvenli Turizm Sertifikalı Kilikya Palace Göynük Otel'de Yaz Fırsatı İndirimlerine ek daha önce otelimizde konaklayan misafirlere 4 gece ve üzeri yeni rezervasyonlarında +%5 İlave İndirim Fırsatı!

%23 İndirim

Kilikya Resort Çamyuva 419,60 TL
'den itibaren

Antalya Kemer, Çamyuva'da unutulmaz bir tatil sizi bekliyor! Doğa ile iç içe, Çamyuva'nın eşsiz doğası içinde konumlanmış ve Güvenli Turizm Sertifikalı Kilikya Resort Çamyuva'ya rezervasyon yaptırın Yaz Fırsatı İndirimlerinden hemen faydalanın!

Kilikya Palace Göynük

Yeni Konsept "High Class Her Şey Dahil"

Kilikya Hotels Erken Rezervasyon İndirimleri sona eriyor! Kilikya Palace Göynük otelimiz sahip olduğu yepyeni "High Class Her Şey Dahil" konseptiyle misafirlerine eşsiz bir deneyim sunuyor.

Ücretsiz STARBUCKS içecekleri bu yaz Kilikya Palace Göynük'te. Yenilikler ve sürprizler ile dolu bir yaz tatili için siz de hemen İndirim Fırsatlarından yararlanın, tatile karlı çıkın!

Önü uçsuz bucaksız Akdeniz, arkası ise muhteşem Toros dağlarının görkemli doğası ile iç içe, unutulmaz bir tatil fırsatı...

2021 Yaz Tatili Fırsat Otelleri. 2021 Yaz İndirimleri başladı! Yaz sezonu İndirimli Yaz Fırsatı Otelleri - Antalya Otelleri - Kemer Otelleri - Göynük Otelleri - Çamyuva Otelleri Denize sıfır, Kilikya Palace Göynük Hotel, Kilikya Palace Pool House ve Kilikya Resort Çamyuva tesislerimizde lezzetli açık büfeler, biribirinden renkli animasyonlar, geniş sahillerinde güneşlenme ve dinlenme dolu tatil fırsatı.

Yaz Tatili Fırsat Otelleri - En İyi Aile Otelleri - Çocuk Dostu Oteller - Bebek Dostu Oteller - Balayı Otelleri - İndirimli Oteller - Erken Rezervasyon Otelleri

Kilikya Palace Göynük: 608 TL'den başlayan Net %5 Yaz Tatili Fırsat İndirimi'ne ek daha önce otelimizde konaklayan misafirlere +%5 İlave İndirim* Fırsatı!
* (+%5 ilave indirimden sadece, Kilikya Palace Göynük'te daha önce konaklamış ve yeni yapılacak rezervasyonlarda min. 4 gece konaklama şartını barındıran misafirlerimiz faydalanabilmektedir.)
Kilikya Resort Çamyuva: 419 TL'den başlayan Net %23 Yaz Tatili Fırsat İndirimini kaçırmayın!

%23'e varan Yaz Tatili Fırsat İndirimlerine ek +9 Taksit İmkanı ve Koşulsuz İptal Hakkı için hemen arayın. Fırsatları kaçırmayın hemen arayın!

Aramak için Tıklayınız.

Konforlu Odalar, Enfes Lezzetler, Muhteşem Doğası ile Kilikya Palace Göynük'ü keşfedin.

Konforlu Odalar, Enfes Lezzetler, Muhteşem Doğası ile Kilikya Resort Çamyuva'yı keşfedin.

Konforlu Odalar, Enfes Lezzetler, Muhteşem Doğası ile Kilikya Pool House'ı keşfedin.

BANKA KARTLARI
+9 taksit imkanı