2020 ERKEN REZERVASYON FIRSATLARI
DEVAM EDİYOR!

%32'ye varan Erken Rezervasyon İndirimlerini Kaçırmayın!

+6 Taksit imkanı ve 72 saat öncesine kadar Koşulsuz İptal Hakkı!
0242 606 0505

2020 Erken Rezervason Fırsatları devam ediyor! %32 Erken Rezervasyon İndirimlerine ek 72 saat öncesine kadar Koşulsuz İptal Hakkı ve +6 Taksit İmkanını kaçırmayın!
Antalya Kemer'de 5 Yıldızlı, High Class Her Şey Dahil ve Ultra Her Şey Dahil otellerde Net %32 Erken Rezervasyon İndirimleri sizi bekliyor.
Erken Rezervasyon İndirimlerine ek +6 Taksit imkanı ile ilgili Çağrı Merkezi'mizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
%32 İndirimli 2020 Erken Rezervasyon Fırsatları ve Taksit seçenekleri için hemen arayın.

Aramak için Tıklayınız.

%23 İndirim

Kilikya Palace Göynük 373,45 TL
'den itibaren

Antalya - Kemer, Göynük otelleri arasında yer alan Kilikya Palace Göynük Otel'de Erken Rezervasyon İndirimlerine ek daha önce otelimizde konaklayan misafirlere 4 gece ve üzeri yeni rezervasyonlarında +%5 İlave İndirim Fırsatı!

%32 İndirim

Kilikya Resort Çamyuva 214,20 TL
'den itibaren

Antalya Kemer, Çamyuva'da unutulmaz bir tatil sizi bekliyor! Doğa ile iç içe, Çamyuva'nın eşsiz doğası içinde konumlanmış Kilikya Resort Çamyuva'ya rezervasyon yaptırın Erken Rezervasyon'dan hemen faydalanın!

Kilikya Palace Göynük

Yeni Konsept "High Class Her Şey Dahil"

Kilikya Hotels Erken Rezervasyon İndirimleri devam ediyor! Kilikya Palace Göynük otelimiz sahip olduğu yepyeni "High Class Her Şey Dahil" konseptiyle misafirlerine eşsiz bir deneyim sunuyor.

Yenilikçi hizmet anlayışımızla, yüksek kaliteli hizmet ve kusursuz bir tatil sizi bekliyor. Erken Rezervasyon Fırsatlarından hemen faydalanın, tatile karlı çıkın!

Önü uçsuz bucaksız Akdeniz, arkası ise muhteşem Toros dağlarının görkemli doğası ile iç içe, unutulmaz bir tatil fırsatı...

2020 Erken Rezervasyon İndirimleri devam ediyor! Erken Rezervasyon İndirimli Oteller - Antalya Otelleri - Kemer Otelleri - Göynük Otelleri - Çamyuva Otelleri Denize sıfır, Kilikya Palace Göynük Hotel, Kilikya Palace Pool House ve Kilikya Resort Çamyuva tesislerimizde lezzetli açık büfeler, biribirinden renkli animasyonlar, geniş sahillerinde güneşlenme ve dinlenme dolu tatil fırsatı.

En İyi Aile Otelleri - Çocuk Dostu Oteller - Bebek Dostu Oteller - Balayı Otelleri - İndirimli Oteller - Erken Rezervasyon Otelleri

Kilikya Palace Göynük: 373 TL'den başlayan Net %23 Erken Rezervasyon İndirimi'ne ek daha önce otelimizde konaklayan misafirlere +%5 İlave İndirim* Fırsatı!
* (+%5 ilave indirimden sadece, Kilikya Palace Göynük'te daha önce konaklamış ve yeni yapılacak rezervasyonlarda min. 4 gece konaklama şartını barındıran misafirlerimiz faydalanabilmektedir.)
Kilikya Resort Çamyuva: 214 TL'den başlayan Net %32 Erken Rezervasyon İndirimini kaçırmayın!

%32'ye varan Erken Rezervasyon İndirimlerine ek +6 Taksit İmkanı ve Koşulsuz İptal Hakkı için hemen arayın. Fırsatları kaçırmayın hemen arayın!

Aramak için Tıklayınız.

Konforlu Odalar, Enfes Lezzetler, Muhteşem Doğası ile Kilikya Palace Göynük'ü keşfedin.

Konforlu Odalar, Enfes Lezzetler, Muhteşem Doğası ile Kilikya Resort Çamyuva'yı keşfedin.

Konforlu Odalar, Enfes Lezzetler, Muhteşem Doğası ile Kilikya Pool House'ı keşfedin.

BANKA KARTLARI
+6 taksit imkanı